محسن چاوشی

8
3

محسن چاوشی متولد خرمشهر و از نژاد کرد است. خانواده وی به دلیل شرایط کاری پدرش به عنوان کارمند شرکت نفت به خرمشهر نقل مکان کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. وی پنجمین فرزند خانواده است و دارای دو خواهر و سه برادر (مهراد ، فرهاد و هوشنگ) است. پس از اشغال خرمشهر در زمان جنگ ، خانواده وی به شهرهای کرمانشاه ، مشهد و سرانجام تهران مهاجرت کردند. وی در سال 2009 با اسپاکو یوسفی ازدواج کرد و در سال 1392 صاحب پسری به نام زنکو شد.

زندگی نامه محسن چاوشی

محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و به پایان رساندن دوره سربازی ، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه موسیقی از سال 2003 با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از گرفتن مجوز در سال 2008 ، آلبوم یک شاخه نیلوفر را منتشر کرد. وی بیش از 200 قطعه موسیقی از جمله 11 آلبوم و چندین تک آهنگ گوش داده است.

وی خواننده و آهنگساز آهنگهای فیلم سنتوری ساخته داریوش مهرجویی بود. چاوشی همچنین قطعه ای را برای تیتراژ پایانی فیلم لامپ 100 به کارگردانی سعید آقاخانی خواند.

محسن چاوشی خواننده آهنگ های سریال شبکه خانگی شهرزاد با آهنگسازی حسن فتحی است که نقش مهمی در محبوبیت تک آهنگش کجایی داشت.

محسن چاوشی درباره چگونگی ضبط صدای خود برای آهنگهای فیلم سنتوری می گوید: “من چاره ای نداشتم جز اینکه در خانه و در یکی از اتاقهایمان ضبط کنم. با کمک مادرم پتو را جلوی پنجره میخ کردیم و دیوارها را پوشاندیم. با پتو برای جلوگیری از سر و صدا. مادرم از اتاق خارج شد و با پتو از بیرون اتاق را پوشاند و من نیز پتو را از این طرف در آویزان کردم تا در نهایت بتوانم فضایی داشته باشم که بتوانم وکیل بگیرم. بعد از همه اینها ، پتو را بالای سرم کشیدم و در همان شرایط آواز خواندم و همه وکلا را ضبط کردم. وقتی از زیر پتو بیرون آمدم ، “علی سنتوری” متولد شد. همان نسخه نهایی و توزیع شد ”

کنسرت های محسن چاوشی

از زمان انتشار اولین آلبوم “نفرین” تا به امروز شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنسرت چاوشی و برخی افراد در این زمینه از وی سو استفاده کرده اند.

محسن چاوشی پس از اخذ مجوز و در آستانه انتشار دومین آلبوم رسمی خود ، در ماه مه 2009 در نامه ای به طرفداران خود اعلام کرد که در حال جمع آوری گروه ها و نوشتن بخشی است و پس از انتشار “Jacket” کنسرت برگزار خواهد کرد. ، اما بعد از مدتی از زمان انتشار آلبوم این اتفاق نیفتاده است و هنوز اتفاق نیفتاده است. تا همین اواخر گفته می شد که “شهاب اکبری” مسئول جمع آوری گروه برای چاوشی است که احتمالاً قبل از شخص دیگری مسئولیت آن را بر عهده داشته است.

آهنگهای محسن چاوشی

محسن چاوشیمردم آزار

دانلود آهنگ مردم آزار محسن چاوشی بست موزیک

محسن چاوشیبرقص آ

دانلود آهنگ برقص آ محسن چاوشی بست موزیک

محسن چاوشیجان منی

دانلود آهنگ جام منی محسن چاوشی بست موزیک

محسن چاوشیشبی که ماه کامل شد

دانلود آهنگ شبی که ماه کامل شد محسن چاوشی بست موزیک

محسن چاوشیتولدت مبارک

آهنگ تولدت مبارک بست موزیک

محسن چاوشیمریض حالی

دانلود آهنگ مریض حالی محسن چاوشی بست موزیک

محسن چاوشیحلالم کن

محسن چاوشیناوک

موزیک ویدیوهای محسن چاوشی

دانلود موزیک ویدیو فندک تب دار محسن چاوشی

دانلود موزیک ویدیو فندک تب دار محسن چاوشی

محسن چاوشیجان منی

دانلود آهنگ جان منی محسن چاوشیبست موزیک

محسن چاوشیناوک